top of page
MRI

Registr RES-Q 

RES-Q: registr kvality iktové péče

resq-logo-color-rgb (1).png

RES-Q je celosvětově užívaná platforma pro monitorování a zlepšování kvality péče o pacienty s cévní mozkovou příhodou (CMP). Projekt byl vytvořen ve spolupráci s European Stroke Organisation, jako součást iniciativy ESO-EAST (Enhancing and Accelerating Stroke Treatment).

 

RES-Q poskytuje snadno použitelný a vždy dostupný způsob, díky kterému mohou nemocnice:

  1. monitorovat své vlastní procesy léčby CMP,

  2. srovnávat je s mezinárodním společenstvím,

  3. zlepšit kvalitu péče o všechny pacienty s CMP z celého světa.

Nástroj dále umožňuje nemocnicím shromažďovat klíčové metriky výkonu související s kvalitou péče o pacienty s CMP na základě mezinárodně uznávaných postupů. Je to také platforma pro monitorování výsledků a prohlížení aktuálních analýz výkonu vaší nemocnice.

RES-Q již využívá více než 2500 nemocnic z 98 zemí, aby získaly přehled o kvalitě jejich péče.

>750 000

zapojených pacientů

>2500

zapojených nemocnic

98

zapojených

zemí

Jak registr funguje?

RES-Q používá jednoduchý dotazník, speciálně navržený tak, aby zadání každého pacienta netrvalo déle než 5 minut.

 

Potřebné jsou pouze informace týkající se konkrétní léčby, která byla poskytnuta. Osobní identifikátory pacientů se neshromažďují, protože RES-Q se zaměřuje na zlepšení nemocničních procesů, a nikoli na sledování pacientů.

Nestačí však pouze shromažďovat data, chceme, aby tato data byla i smysluplná.

 

Z tohoto důvodu poskytuje RES-Q dashboardy v reálném čase, které ukazují přehled toho, jak si vaše nemocnice vede v klíčových metrikách a jak si vede v porovnání s jinými nemocnicemi ve vaší zemi nebo s jinými zeměmi po celém světě. RES-Q také poskytuje nemocnicím, které chtějí více informací, čtvrtletní reporty s podrobnějšími popisnými statistikami.

Pro nemocnice, které chtějí provést vlastní analýzu nebo zveřejnit své výsledky, jsou také vždy k dispozici ke stažení nezpracovaná data (na úrovni pacienta). 

Souhrnné statistické údaje lze použít pro porovnání a srovnání, ale údaje o pacientech se nikdy nesdílejí bez výslovného souhlasu nemocnice, která údaje vložila.

RES-Q dotazník
RES-Q metriky
resq_promo.png

Jak se zapojit?

Nemocnice se mohou zdarma připojit k RES-Q z hlavní webové stránky nebo kliknutím na modrou šipku.

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, jak začít používat RES-Q, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím webových stránek nebo přímo na adrese admin@qualityregistry.org.

bottom of page